Teenused

 • lüpolüüsi protseduuri Tripollar
 • kavitatsiooni protseduuri
 • kerget massaaži (5 minutit) lümfi aktiveerimiseks ja parema protseduuri tulemuse saavutamiseks

Protseduur kestab 60 minutit.

Lüpolüüs Tripollar sulatab nahaalust rasvakihti kohtades, mida on tavatreeningute ja dieetidega raske mõjutada. Seejärel tehtav lüpolüüs lõhustab omakorda rasvkudet, viies lagundatud rasva organismist lümfivooluga välja.

Antud protseduuride koostoime annab võitluses tselluliidiga ja kehamõõtmete vähendamisel topeltefekti.

Protseduur – ideaalne lahendus järgmiste probleemide korral:
• liigne kehakaal, rasvaladestused kõhu, reite ja tuharate piirkonnas;
• tselluliit;
• lüposaktsiooni tagajärjel saadud operatsioonijärgsed defektid;
• rasvkoekasvajad.

Protseduuri tegemisest saadav tulemus:
– märkimisväärne kehakaalu kaotus ja nahaaluse rasvkoe koguse vähenemine;
– lõtvunud lihaste toonusesse viimine ja närbunud koe elastsuse taastamine;
– tänu kollageenikiudude taastumisele ja nende uuenemisprotsessi kiirendamisele muutub nahk pehmeks ja sametiseks.

Tulemused on märgatavad juba pärast esimest seanssi.

Seansside arv soovitud tulemuse saavutamiseks on individuaalne, keskmiselt piisab 4-8 protseduurist.

Vastunäidustused kavitatsiooni tegemiseks: rasedus ja laktatsioon, rasvaainevahetuse häired, maksa ja neerude kroonilised haigused, metall toimepiirkonnas või elektroodidevahelises ruumis, immuun- ja vereringesüsteemi häired, lahtiste haavade ja teiste nahakatte kahjustuste olemasolu, insuliinisõltuvusega suhkrudiabeedi mittekompensatoorsed staadiumid; teiste tõsiste haiguste korral on nõutav arstitõend.

 • Meemassaaž
  Meemassaaž – see on kosmeetilise ja tervistava toimega protseduur. Massaažiprotsessi käigus toimub kudede süvapuhastus. Mesi tõmbab sõna otseses mõttes pinnale kõik aastate jooksul organismi kogunenud toksiinid ja šlakid. Mee unikaalsed omadused kombinatsioonis spetsiaalse massaažitehnikaga saavad tselluliidiga suurepäraselt hakkama, samuti on need tõhusaks vahendiks väsimuse vähendamisel ja stressiga võitlemisel.
 • Klassikaline
  Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.Klassikaline massaaž on efektiivne ravi- ja profülaktiline meetod erinevate vaevuste puhul. Massaaž aitab vabaneda valust, tursetest, aitab kaasa seksuaalfunktsioonide normaliseerumisele, kiirendab vigastatud kudede taastumisprotsessi. Massaaž taastab jõu väsinud lihases, tõstab selle töövõimet, tugevdab liigeseid ja sidemeid.
 • Kupumassaaž (massaaž spetsiaalsete silikoonkuppudega)
  Kupumassaaž – see on selline massaažiliik, millel on tugevalt avalduv kosmeetiline ja tervendav toime. Kasutatakse aktiivselt tselluliidi ravimisel ja kehamõõtmete vähendamisel. Tänu kupumassaažile tugevneb lümfivool ja toimub organismi puhastamine lagusaadustest. Šlakid ja toksiinid väljutatakse, lihaste toonus tõuseb, naha pind muutub siledaks ja pringiks, armid kaovad. Massaaži tegemisel kasutatakse spetsiaalseid vaakumkuppe.

  Meister valib teie jaoks individuaalselt kupu suuruse, toimejõu ja kestuse, mis välistab ebameeldivad aistingud ja kupumassaaži rakendamise jäljed. Seansi aeg 50 minutit.

 

Jalgade depileerimine kogupikkuses:
Kuum vaha kantakse nahale rullikuga, seejärel eemaldatakse see epileerimisribade abil. Mugav rullaplikaator võimaldab kanda vaha nahale õhukese, ühtlase kihina, vältides vaha mahavalgumist ja põletusi. Kassetis olevat vaha kasutatakse suurte nahapindade paberribadega depileerimisel, selliste nagu jalad ja käed.

Bikiinipiirkonna vahadepilatsioon:
Bikiinipiirkonna depileerimisel kasutatakse professionaalseid vahendeid, mis niisutavad nahka ja vähendavad valuaistinguid ning põletikku.

Epileerimiseks optimaalne karvade pikkus on 5 mm.

 

 

 • Brasiilia bikiini – see on bikiinipiirkonna täielik karvadest puhastamine.
 • Kasutame oma stuudios tahkeid vahasid firmalt GiGi, mis on ülemaailmselt tuntud kõrgkvaliteetsete ja hüpoallergeensete epileerimisvahade tootja. Intiimepilatsiooni põhimõte seisneb selles, et soovitud kohale kantakse spaatli abil kuum vaha ning kui see jahtub, siis tõmmatakse see kiire liigutusega koos ebasoovitavate karvadega ära. Mida õrnem on töödeldav piirkond, seda õhem vahakiht peale kantakse.
 • Tahke vaha eelis seisneb selles, et see on tihedam ja kuumem kui tavaline vaha – seepärast avanevad selle pealekandmisel poorid ja valuaistingud on minimaalsed.
 • Brasiilia bikiinit tehakse mitte ainult eestpoolt, vaid ka tagant, s.t ebasoovitavad karvad eemaldatakse samuti ka tuharate vahelt. Seepärast nimetataksegi seda epilatsiooniliiki süvaepilatsiooniks.
 • Epileerimiseks optimaalne karvade pikkus on 5 mm.
 • Protseduur kestab keskmiselt 30 – 60 min.
 • NB! Kuni märtsi lõpuni on meie poolt kõigile klientidele kingitused: kinkekaardid 30%-lise allahindlusega kõikidele salongi protseduuridele! Kinkekaardi kehtivusaeg: kuni 31.05.2013.
 • Täiendav informatsioon ja broneerimine telefonil            56 222 642.