INTIIMPIIRKONNA NAHA VALGENDAMINE

Intiimpiirkonna nahal on oma eripärad. Muuhulgas võib ta mitmete erinevate põhjuste tagajärjel tumeneda. See näeb välja kui määrdunud laik ning valmistab inimesele sageli palju meelehärmi. Kahjuks pole kõik naha valgendamise vahendid ohutud ega tõhusad. Kuid intiimpiirkonna naha valgendamise protseduuriga saab seda probleemi edukalt lahendada.

MIDA INTIIMPIIRKONNA VALGENDAMINE ENDAST KUJUTAB?

See on ühekordne protseduur, mida soovitatakse läbida iga poole aasta tagant. Protseduur on üpris lihtne ja ei võta palju aega. Professionaalne kosmetoloog koorib nahka ja kannab seejärel peale spetsiaalse valgendava kreemi. Pärast seda annab kosmetoloog selle kreemi patsiendile: kui kliinikus tehtud protseduurist on möödas kolm päeva, peab patsient kreemitama end selle kreemiga hommikuti ja õhtuti kahe nädala jooksul. Tulemust on näha kahe nädala pärast: nahk saavutab ühtlase heleda tooni ja hoolitsetud üldilme. Protseduur on täiesti ohutu, sest kõik komponendid avaldavad pehmet toimet, ei traumeeri nahka ning ei tekita ebameeldivaid aistinguid.

PIIRKONNAD, MILLELE TEHAKSE VALGENDAMIST:

— pärakuümbrus;

— häbemekink;

— häbememokad;

— munandikott;

— kõhujoone piirkond;

— kaenlaalused

NB! Valgendada saab vaid intiimpiirkonna pigmenteerunud kohti. Looduse poolt antud tõmmut nahka ei ole võimalik kosmeetiliste manipulatsioonidega valgendada.

NB. Hind sisaldab spetsiaalset  kreemi patsiendile

Protseduuri aega sisaldab  konsultatsioone

AEG

INTIIMPIIRKONNA NAHA VALGENDAMINE

HIND

40 min.

Üks  piirkond (pärakuümbrus/häbemekink/häbememokad/munandikott/kõhujoone piirkond/kaenlaalused)

al. 240 euro

60 min.

Intiimpiirkonna valgendamine  (täielik bikini)

al. 290 euro

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.